Skip to main content

Dlaczego warto

Nowy wymiar powłok lakierniczych

Od 2009r. zajmujemy się produkcją zdejmowalnych powłok lakierniczych. Produkty lakiernicze opracowane przez P1 Coatings wyróżnia nie tylko najwyższa jakość, ale również szeroka dostępność, aby zapewnić klientowi, że znajdzie dokładnie to, czego szuka lub nawet więcej!

Nasza pasja zarówno do samochodów, jak i ich personalizacji zaowocowała powstaniem wyjątkowego systemu zdejmowalnych lakierów, przeznaczonego
dla wszystkich tych, którym zależy na niepowtarzalnym wyglądzie i ochronie swojego wymarzonego auta.

Produkty P1 zostały opracowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów, których tradycyjne metody zabezpieczenia lub oklejenia pojazdu przyprawiały o ból głowy lub szereg zmartwień.

Czy w momencie nakładania folii, lakier nie został trwale uszkodzony i niestety konieczne będzie ponowne lakierowanie?

Czy nóż nie dotknął lakieru w kilku miejscach?

Czy lakier pod wpływem temperatur i ich dużej zmienności nie odparzył się lub nie zaszła reakcja chemiczna pomiędzy cienką warstwą kleju, a powierzchnią lakieru na pojeździe?

Niestety taki proces powoduje obniżenie wartości pojazdu, a jak wiemy dzisiaj każdy potencjalne nabywca oczekuje od sprzedawcy pojazdu, auta bez skazy. 

Nie ma znaczenia, czy chodzi o przezroczyste rozwiązanie do ochrony oryginalnego lakieru, czy o uzyskanie wymarzonego koloru lub kilku połączeń kolorów, aby samochód lub inny pojazd, np.motocykl znacznie się wyróźniał swoim wyglądem i mocno przyciągał uwagę innych użytkowników drogi.

Nasze rozwiązanie pozwoli dealerom, warsztatom lakierniczym, warsztatom detailingowym, producentom i wielu innym sektorom rynku na posiadanie systemu lakierniczego, który jest w 100% zdejmowalny i wolny od wad systemów oklejania dostępnych na dzisiejszym rynku. 

Nowy wymiar ochrony Twojego auta

P1 to najwyższej jakości lakier samochodowy, który nie tylko wygląda lepiej niż oryginalny, ale również chroni Twój samochód przed uszkodzeniami i starzeniem się.
Drobne lub większe zarysowania, odpryski, otarcia, ptasie odchody lub pozostałości owadów – to wszystko przestaje być dzisiaj problemem z ochroną P1.

Nasze produkty zostały opracowane, aby chronić powierzchnię samochodu przed zadrapaniami, otarciami, gruzem, brudem, kurzem, olejem, smarem, rdzą, korozją, odpryskami farby, naturalnym piaskowaniem itp. 

Przyjazna dla środowiska folia ochronna w płynie, którą można natryskiwać i zdzierać, jest dostępna we wszystkich kolorach, co pozwala na wysoki stopień personalizacji i zachowanie wyglądu oryginalnego lakieru samochodowego.

Powłoki P1 nie wymagają żadnych łączeń, specjalnego docinania i cięcia, klejenia ani podciągania.

Można je również szlifować, polerować i woskować, tak jak zwykły lakier samochodowy.

Nowy wymiar wizerunku

Spryskaj swój samochód dowolnym kolorem, a potem go po prostu zerwij, aby zmienić lub usunąć.

P1 Coatings to płynny produkt do oklejania samochodów, który ma wykończenie jak lakier OEM i nie sposób go odróżnić od prawdziwych niezmywalnych lakierów samochodowych.

Nasi klienci mają możliwość mieszania i tworzenia niemal wszystkich kolorów, jakie tylko przyjdą im do głowy.

Największą zaletą ochrony P1 Coatings jest połączenie zalet dwóch tradycyjnych metod zabezpieczenia pojazdu, grubopowłokowych przezroczystych folii ochronnych z cienkimi elastycznymi foliami do zmiany kolorów.
Oba te produkty udało się połączyć w jednym a ich dodatkowym atutem jest także możliwość nakładania innych kolorów na już istniejącą powierzchnię.

Możemy także sprawić, aby twój lakier w połysku zmienił się w lakier matowy i możemy także odwrócić ten proces, dodatkowym atutem będzie warstwa ochronna lakieru.
To samo dotyczy zmian koloru, gdzie istnieje możliwość zmiany koloru bez konieczności zrywania wcześniej wylakierowanej warstwy ochronnej.

Możesz spryskać swój samochód przezroczystą, płynną folią o wysokim połysku, aby uzyskać niewidoczną ochronę dla swojego samochodu. Powłoka P1 chroni Twój samochód przed zadrapaniami, kurzem, gruzem i innymi uszkodzeniami zewnętrznymi, a także zachowuje oryginalny lakier samochodu.

P1 jest odporny na plamy i zapewnia doskonałą przejrzystość dzięki właściwościom wysokiego połysku.

To co także odróżnia technologię P1 od tradycyjnych metod oklejania lub zmiany koloru to brak przebarwień i blaknięcia koloru, a w przypadku uszkodzeń mechanicznych np. w przypadku szkody komunikacyjnej OC/AC możemy dobrać kolor do elementów sąsiadujących bez utraty wartości wizualnych.

Jeśli chcesz, aby twoje auto wyróżniało się wśród zwykłych samochodów, możesz spryskać je olśniewającymi kolorami powłok P1. Szeroka gamy kolorów jednolitych oraz przejściowych pozwala na wybór różnorodnych pigmentów oraz zastosowań perłowych.