Skip to main content

O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów P1 Coatings w Polsce. Belgisjka firma P1 Coatings od 2009r. zajmuje się produkcją zdejmowalnych powłok lakierniczych, inaczej mówiąc płynnych folii natryskowych. Nadszedł odpowiedni moment, aby firma P1 wkroczyła na polski rynek, oferując opracowane przez nich produkty lakiernicze najwyższej jakości. Dzięki pasji zarówno do samych samochodów, motocykli jak i ich personalizacji został opracowany system zdejmowalnych lakierów P1 Coatings.
Dążenie do perfekcji jest rezultatem tysięcy godzin badań i rozwoju. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość na dzisiejszym rynku powłok zdejmowalnych. 

Niezależnie od tego, czy jest to przezroczyste rozwiązanie do ochrony lakieru (przezroczysta folia, folia w płynie), czy też twój wymarzony kolor, nasze rozwiązanie pozwala dealerom samochodowym, jak również motocyklowym, warsztatom lakierniczym, studiom detailingowym, producentom i wielu innym sektorom rynku na posiadanie systemu lakierniczego, który jest w 100% zdejmowalny i wolny od wad systemów oklejania dostępnych na dzisiejszym rynku.

Powłoki P1 skutecznie chronią powierzchnię samochodu przed zarysowaniami, ścieraniem, zanieczyszczeniami, brudem, kurzem, olejem, smarem, rdzą, korozją
i wieloma innymi czynnikami, które mogą uszkodzić Twój pojazd. System lakierniczy P1 zapewnia wysoki stopień personalizacji, dzięki czemu twoje auto uzyska nowy, niepowtarzalny wygląd oraz styl oryginalnego lakieru samochodowego przy zachowaniu tych samych właściwości.

Coś więcej niż ochrona

Ochrona lakieru samochodowego lub motocyklowego jest przedmiotem zainteresowania kierowców od dziesięcioleci. 

Od czasu wynalezienia regularnej folii ochronnej dla lakieru w latach 80-tych, powszechnie znanej jako "Clear Bra", technologia ta nie uległa znacznej poprawie
i nadal ma swoje wady. Jedną z największych jest to, że instalatorzy folii muszą być wysoko wyszkoleni, ponieważ opanowanie tej umiejętności może zająć lata.

Noże są niezwykle często używane do cięcia folii montowanej na samochodach. Nawet jeśli powłoki ochronne są zaprojektowane jako niewidoczne, niechciane krawędzie są nadal widoczne gołym okiem, a pozostałości kleju po usunięciu nadal przyprawiają wielu instalatorów o ból głowy.

Dość częstym problemem w tradycyjnych metodach oklejania są także trwałe ślady po możach, m.in. przecięcia. Niestety ich usunięcie jest czasochłonne
i możliwe w większości przypadków tylko procesie ponownego lakierowania.

Dodatkowym problemem, który także zauważono przy tradycyjnych metodach była warstwa kleju łączącego folię z lakierem. Zjawisko adhezji, które temu towarzyszy doprowadza często do tzw. odparzeń lakieru, czyli reakcji chemicznych polegających na rozmiękczeniu fabrycznej powłoki lakierowej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które szukają czegoś więcej niż ochrony lakieru dla ich auta. Z naszymi produktami, samochód otrzyma nie tylko niezawodną ochronę, ale również nowy, elegancki i niepowtarzalny wygląd.

Nowy wymiar powłok lakierniczych

Nasze produkty P1 Poland wyróżnia nie tylko najwyższa jakość, ale również szeroka dostępność kolorów, aby zapewnić klientowi, że znajdzie dokładnie to, czego szuka. Dzięki najwyższej klasy materiałom, najnowocześniejszym technologiom produkcyjnym i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi, gwarantujemy
pełną satysfakcję kupującego. 

W P1 Poland przenosimy powłoki ochronne lakieru na zupełnie nowy poziom, łącząc zalety zdzieralnej folii ochronnej z zaletami lakieru samochodowego. Wynikiem tego idealnego połączenia jest płynna farba, która po wyschnięciu tworzy twardą powłokę i chroni miejsca szczególnie narażone
na niebezpieczeństwa.

Piękne powłoki lakiernicze zderzaków, masek, lusterek bocznych, błotników, drzwi lub całych pojazdów zyskują ochronę przed zagrożeniami środowiskowymi, takimi jak degradacja UV, uderzenia, odpryski i inne zanieczyszczenia drogowe. Co więcej, naszym produktom nie straszne jest szlifowanie, polerowanie, woskowanie lub kontakt z paliwem. 

Oferujemy unikalną gamę obejmującą ponad 70 000 opcji dopasowania kolorów OEM (Original Equipment Manufacturer - oryginalnych lakierów producenta) i praktycznie nieskończoną różnorodność kolorów niestandardowych wraz z ich możliwością personalizacji dla wymagających klientów.